Szpaku zamyka swój label muzyczny GUGU „Czas skupić się na sobie i na swoich projektach…”

Udostępnij

Zaskakujące informacje dostajemy dzisiaj od Szpaka który przekazał swoim słuchaczom decyzję o zamknięciu swojej wytwórni muzycznej/labelu GUGU.

W dalszym komunikacie umieszczonym przez rapera na swoim instastories na IG informuję że od dzisiaj skupią się wyłącznie na swojej osobie i swoich projektach, a sama marka GUGU to na tą chwilę już tylko sklep internetowy z muzyką i merchem który będzie się kręcił wyłącznie na osobie samego Szpaka.

Podjąłem decyzję o zamknięciu GUGU jako wytwórni i podziękowaniu chłopakom z którymi tworzyłem ten movement. Czas skupić się na sobie i swoich projektach pomysłów jest więcej niż włosów na głowie więc bądźcie spokojni zrobimy jeszcze wielkie rzeczy.


Nigdy nie chcieliśmy być nazywani labelem i nigdy nie chcieliśmy działać jak bezduszna korporacja, bo liczyło się dla nas coś więcej. Bez tworzenia wspólnej muzyki i spotykania się na codzień tworzenie GUGU nie miało sensu, a próby zrobienia czegoś razem nie przynosiły rezultatów. Ciężko stworzyć rodzinę z ludźmi rozsianymi po całej Polsce których nie znasz od kilkunastu lat.


Chciałem wszystkim podziękować za poświęcony czas przy działaniach na rzecz GUGU. Osobiście w żadnego z chłopaków nie straciłem wiary, i Wy też nie traćcie. Każdemu kibicuje z całych sił i trzymam kciuki, że rozwiną się jeszcze bardziej i rozpierdolą Polski rynek muzyczny.


GUGU to rodzina – dotyczy to głównie Was, fanów! Jeśli nosisz nasze ciuchy, albo masz nasze dziary – bądź z tego dumny, bo to movement który będzie żył wiecznie.


GUGUSHOP dalej pozostaje żywy ale z czasem pojawiać się tam będą już tylko kolekcje sygnowane logiem Szpaku.
Sprawdzajcie najnowszą EP mojego brata Rolexa „GHUL” na Spotify, i klip do SQUID GAME – jest to ostatni numer, który pojawił się pod szyldem GUGU.


Nadchodzą mocne rzeczy ode mnie, dziekuję wszystkim za wspólny czas i słyszymy się niebawem! Nie będziemy już wydawać innej muzyki niż moja, ale movement pozostaje, bo tworzymy go razem – ja i Wy

żródło – https://www.instagram.com/szpakusimba/ sekcja instastories

GUGU jako wytwórnia została powołana do życia w 2020 roku i pierwszym wydanym albumem przez nią było „Dzieci Duchy” duetu Szpaku & Kubi Producent. Przez 4 lata w GUGU oprócz gospodarza swoje projekty wydawali m.in. Rolex, Karwan, Chivas, Vae Vistic, 27. Fuckdemons, esceh i Rip Scotty.

Poniżej ostatni numer klip i wydany przez GUGU jako label.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Na Szlaku z Białegostoku do czeskiej Pragi, Cira aka Cirson gościem nowego Chmielotoku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments