Tau nagrał singiel „El’azar” na dekadę istnienia swojej wytwórni Bozon Records

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Tau – El’azar”

Po prawie półtorarocznej przerwie raper Tau wraca z nowym singlem „El’azar” z okazji dekady istnienia swojej wytwórni Bozon Records. Ale to nie wszystko bo raper wyruszy także w wiosenną trasę koncertową.

,,El’azar” odzwierciedla historię mojego życia. Nagrałem ten kawałek wraz z innymi ponad rok temu, ale niestety z powodu awarii sprzętu cały materiał na nowy album przepadł bezpowrotnie. Z wyjątkiem tego utworu, który cudem został wydobyty z otchłani dysku. Można powiedzieć, że numer zyskał nowe życie. Tak jak kiedyś ja. Producentem bitu jest mój syn, który w chwili kiedy go stworzył miał 14 lat. Udało nam się nadać kawałkowi przystępne brzmienie pomimo tego, że była to tak zwana ,,wersja beta” i nie mieliśmy dostępu do projektu żeby wykonać profesjonalny mastering. El’azar zmartwychwstał.

tak piszę o singlu Tau.

Świętujemy dekadę istnienia Bozon Records! To limitowane 10 miast na 10 lat działalności. Startujemy w Warszawie i lądujemy w Londynie. Usłyszycie najlepsze kawałki Tau od pierwszej ,,Egzegezy” aż po ,,Ikonę”. Ale spokojnie! To dopiero początek. Trasą koncertową ,,10/10 Tour” dopiero rozpoczynamy całoroczne obchody dziesięciolecia naszej działalności. Co będzie dalej? My już wiemy i zacieramy ręce, a Wy dowiecie się już niebawem i nie możemy się doczekać aż się tym z Wami podzielimy. To nowy rozdział! Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy wspierali nas przez ostatnie 10 lat, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przeżywać z nami koncertów pełnych mocy. Wierzymy, że będzie to niepowtarzalny czas, który doda nam nowych sił i inspiracji do życia. Do zobaczenia pod sceną Bracia i Siostry.

PRZECZYTAJ – Ekipa D.Real mówi co się działo u nich „Ostatnio”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments