Waco gościem CNE w Rap Kontenerze

Udostępnij
fot. kadr z klipu „WACO I RAP KONTENER odcinek #24”

W 24 odcinku podcastu „Rap Kontener” gościem CNE był producent Waco znany z współpracy z WWO czy Hemp Gru oraz autor kultowego albumu producenckiego „Świeży Materiał”

Długo siedział w ukryciu i nie udzielał się w naszej Rapgrze. Od jakiegoś czasu jego posty w mediach społecznościowych podgrzewają atmosferę, a na ten rok zapowiada swój bardzo oczekiwany drugi album producencki. Mowa o super utalentowanym producencie, muzyku i wokaliście – Waco. Człowiek, który ponad 20 lat temu wytyczył w polskim rapie nowe standardy jeśli chodzi o nagrywki, produkcje, brzmienie, mix i mastering. Wielu myślało, że przez ostatnie kilkanaście lat był nieaktywny muzycznie. Byli w błędzie, gdyż lista nagranych na przestrzeni tego czasu numerów i gości jest imponująca, a w tym odcinku będziecie mieli okazję ją poznać, Wacek nawet sypie wersami z tych utworów jak z rękawa. Poznamy także mnóstwo innych historii i anegdot dotyczących nagrywania legendarnych albumów z WWO czy Hemp Gru, a także początków tworzenia bitów i przyjaźni w jednej ekipie, w której był CNE . Waco opowie też dlaczego Kazik Kartel Klimat jest przez niego propsowany, jakich popowych artystów chciano mu podsunąć do produkcji w czasach szczytu jego popularności, a to tylko kilka z wątków, które panowie będą wyciągać z rękawa. Pamiętajcie, że Waco to bit morderca! Weźcie sobie to do serca i ruszajcie w tę zawirowaną sentymentalną podróż.

czytamy w opisie filmu na YouTube.

PRZECZYTAJ – Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J. prezentują teledysk „Dziewczyna od R’n’B”, kolejny singiel promujący projekt Biały Nietoperz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments