Wystartował SBM FFestival 2023

Udostępnij
SBM FFestival 2023
fot. sbmffestival.pl

Ostatni festiwal tego lata powraca na warszawskie lotnisko Bemowo. SBM FFestival potrwa w tym roku aż 4 dni i odbędzie się pomiędzy 23 a 26 sierpnia 2023 roku. Na wydarzeniu wystąpi ponad 30 artystów, czyli m.in. Mata, 2115, Sokół, White 2115, Solar & Białas, Sobel, Żabson, Hotel Maffija czy SBM Classic.

SBM FFestival odbędzie się już po raz siódmy i po sukcesie ubiegłorocznej edycji, kolejny raz zamknie festiwalowe lato w Polsce na warszawskim Lotnisku Bemowo. Headlinerami wydarzenia są Mata; White 2115; Sokół, który zagra jedyny solowy koncert w tym roku; ekipa 2115, a także Hotel Maffija – na koncercie których usłyszymy najpopularniejsze single z tegorocznej edycji mafijnego projektu.

Na scenach festiwalu nie zabraknie również m.in. założycieli SBM Label, czyli Solara i Białasa w wyjątkowym koncercie THE WAY OF SOLAR/BIAŁAS – 15 YEARS OF LEGACY, organizowanym na 15-lecie zawiązania duetu założycieli SBM. Usłyszymy również braci Kacperczyk tuż po wydaniu najnowszego albumu pt. „Pokolenie Końca Świata” oraz wielu innych doskonale znanych reprezentantów sceny hiphopowej, na czele z Kinnym Zimmerem, Janem-rapowanie, Kukonem, Żabsonem, czy Guziorem.

Obok koncertu duetu Solar/Białas usłyszymy kolejne specjalne showcase’y przygotowane na 7. edycje festiwalu – m.in. z udziałem członków hitowego Hotelu Maffija, a także przedstawicieli projektu SB Maffija Classics, którzy zagrają wspólnie podczas specjalnego występu artystów zaprzyjaźnionych z SBM Label od początku jego istnienia.

W sprzedaży dostępne są karnety 4-dniowe, karnety weekendowe oraz wejściówki jednodniowe na każdy festiwalowy dzień. Osoby z niepełnosprawnościami mogą wejść na festiwal wraz z osobą wspierająca w ramach jednego biletu. Wszystkie warianty wejściówek są dostępne również w wersji premium, dzięki której można otrzymać dostęp do dedykowanej przestrzeni w pobliżu sceny z oddzielną strefą gastronomiczną i barem, osobnych toalet, a także do przyspieszonego wejścia na teren wydarzenia. Na wszystkie osoby posiadające bilet premium czekać będzie również box z festiwalowym niezbędnikiem oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label. W sprzedaży dostępne są również wejściówki na pole namiotowe.

I last but not least – dodatkowe atrakcje. A jedną z ważniejszych jest niedawno ogłoszona strefa Redbull x NOBOCOTO, na której usłyszycie m. in. Hodaka, Zeamsone, Lordofon, Mięthe czy Huberta. W specjalnej strefie naszego partnera Betclic czekają na Was bitwy freestylowe, ścianka do graffiti, konkursy i quizy oraz silent disco. Adidas wraz z DRE$$CODE CREW zadba o customizację ciuchów, w strefie tattoo zrobicie festiwalowe dziary lub piercing, będą też challenge z nagrodami od adidas i turniej piłkarski adiLeague. Na fanów sportu czeka osiedlowa siłownia, kosz i zamknięte w klatce boisko piłkarskie, w którym, na koniec każdego dnia, DRE$$CODE rozegra niezapomniany Dj-set. Brooklyn oprócz schłodzonego piwa przygotował prawdziwie nowojorską ściankę do koszykówki.

W Xperience Your Way znajdzie się gra w ponga, nagranie własnego teledysku, zmywalne tatuaże, customizacja T-shirtów. A to nie wszystko!. Na terenie SBM FF 2023 znajdą się m. in. strefy Red Bulla, Samsunga, Strefa Jelenia, Wild Zone, Summer Zone, Stefa Wedla, Doritos, Oreo, Cinema City, czy DKMS.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – BonSoul rusza jesienią w trasę koncertową „Refluks Tour”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments