Zeamsone i jego nowy mocny singiel „4 RANO”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Dwa tygodnie po premierze pierwszego singla „CELE”, zwiastującego nowy album artysty, Zeamsone przypomina o sobie następnym mocnym numerem „4 RANO”.

Po raz kolejny dostajemy od niego utwór w konwencji one man army – jak się można spodziewać Zeamsone odpowiada tutaj za produkcje, aranż, tekst czy aspekty audio-wizualne. „4 RANO” jest produkcyjnie skąpana w mrocznym bicie i nawijce, którą ciężko zapomnieć, co daje nam tylko jedno przeświadczenie – przy wirtuozerskim podejściu Zeamsone właśnie dostaliśmy kolejny hit na miarę „5 INFLUENCEREK”.  

„WIRTUOZ” czyli szóste legalne wydawnictwo od Zeamsone. Artysta w całości odpowiada za teksty, realizację, rap, warstwę muzyczną oraz rytmiczną, sound design, mix, mastering, teledyski, logotypy, okładkę oraz kolekcję ubrań – spełniając swoje marzenie z dzieciństwa, które stało się jego celem. I tym jest właśnie „WIRTUOZ”, który w całości ujrzy światło dzienne 19 lipca 2024 roku.

Wersja preorder zawiera dwa dodatkowe specjalnie przygotowane utwory, podpis Zeamsone oraz wlepki. Preorder można zamówić na stronie artysty zeamsone.com.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Mielzky i Pers z przedpremierowym “WWP” premiera płyty „Do Tańca i Do Różańca” już w piątek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments