Zeamsone z premierowym singlem „Cele” ponadto ruszył preorder albumu „Wirtuoz”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Zeamsone nie zwalnia tempa, w niecały rok od premiery przełomowego, podwójnie platynowego albumu „???” z m.in takim utworami jak „21 gramów” czy „5 INFLUENCEREK”- wybrany jako Singiel Roku Publiczność Popkiller 2023, oraz po serii solowych i gościnnych numerów z topką polskiej sceny, prezentuje pierwszy singiel „CELE” z nadchodzącego nowego albumu „WIRTUOZ”.

Ambitny raper oraz tytan pracy prezentuje nową wizję swojej twórczości. Otrzymujemy od niego utwór kompletny i kompletnie przez niego wyprodukowany. Od realizacji narastających fortepianowych partii, do dynamicznego bangera z mocarnymi i szczerymi zwrotkami, w których artysta dzieli się z fanami swoimi marzeniami celami z przeszłości i na przyszłość:

od dzisiaj nie ma marzeń, są tylko cele

To pierwszy singiel z nadchodzącego wizjonerskiego albumu „WIRTUOZ”, a już staje się pretendentem do miana albumu roku. Całość idealnie uzupełnia tutaj futurystyczny teledysk, oczywiście za który również odpowiada Zeamsone.

„WIRTUOZ” czyli szóste legalne wydawnictwo od Zeamsone. Artysta w całości odpowiada za teksty, realizację, rap, warstwę muzyczną oraz rytmiczną, sound design, mix, mastering, teledyski, logotypy, okładkę oraz kolekcję ubrań – spełniając swoje marzenie z dzieciństwa, które stało się jego celem. I tym jest właśnie „WIRTUOZ”, który w całości ujrzy światło dzienne 19 lipca 2024 roku.

Wersja preorder zawiera dwa dodatkowe specjalnie przygotowane utwory, podpis Zeamsone oraz wlepki. Preorder można zamówić na stronie artysty zeamsone.com.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Romantyczny Miły ATZ i jego nowy singiel „W Oczy”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments