Abradab & Gutek zagrają klasyczny „Czerwony Album” na festiwalu The Legend – Idę Dalej

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Abradab & Gutek zagrają na THE LEGEND – IDĘ DALEJ klasyki z „Czerwonego Albumu”, który świętuje 20-lecie!

Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ!

9 marca 2024 roku w PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, swoje najważniejsze klasyki zagrają m.in. Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ HWR.

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko!

Wyjątkowo wyczekiwanym punktem tegorocznego line up’u jest wspólny koncert legendarnego duetu Abradab & Gutek. Artyści zagrają swoje największe klasyki, a fani już ostrzą sobie zęby na ponadczasowe szlagiery z płyty ”Czerwony Album”, która w przyszłym roku świętuje swoje 20-lecie. „Miasto jest nasze”, „Rapowe ziarno 2 (szyderap)”’ Lubię dobre” – te utwory wybrzmią w PreZero Arena z legendarną mocą! Do zobaczenia pod sceną!

„Czerwony album” to pierwsza solowa płyta Abradaba, wydana przez S.P. Records 8 czerwca 2004 roku. W nagraniach wzięli udział m.in. Gutek, Joka, Tede, DJ Feel-x, Frenchman, DJ Bart, Jajonasz, WSZ i CNE. Krążek został wyróżniony nagrodą polskiego przemysłu fonograficznego Fryderykiem w kategorii „najlepszy album hip-hop/R&B”. Z dzisiejszej perspektywy „Czerwony Album” uznawany jest za jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych projektów w historii polskiego hip-hopu.

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to doskonała okazja, by sprawić najbliższym niespodziankę i zabierać ich w muzyczną podróż do przeszłości. THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Bilet na THE LEGEND – IDĘ DALEJ – kup najlepszy Prezent na Święta:
https://www.eventim.pl/event/the-legend-ide-dalej-prezero-arena-gliwice-17585129

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1444429706401602

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Nadchodzi druga edycja festiwalu The Legend – Idę Dalej, stara szkoła rapu powraca !

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments