Aloha Entertainment prezentuje EP „Chce$z Się Bawić To Płać” zespołu P500

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Aloha Entertainment prezentuje premierowo koncept EPkę zespołu P500 „CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ”. Liczący 6 utworów materiał dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na YouTube.

P500 to warszawski zespół odcięty od szablonów, łączący rap z czym się da. T.Win, Dzi3ciak i Prorok reprezentują świeże podejście do muzyki, nie tracąc przy tym hip-hopowej wyrazistości.

„CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ” to trzy historie splecione w jedną opowieść, gdzie niczym na Titanicu, impreza praktycznie się nie kończy. Historia pierwsza: bogaty studenciak prowadzi intensywne życie imprezowe u boku swojej dziewczyny. Nocne eskapady, luźny styl życia i dragi. A tam, gdzie są dragi, tam pojawiają się też dilerzy. Historia druga: diler dostarcza towar na jedną z imprez. Towar jest dobry, studenciak zadowolony, odlot niesamowity. Historia trzecia: dziewczyna studenciaka zostaje na imprezie sama. Diler dotrzymuje jej towarzystwa, oferując coś, czego dragi zapewnić nie mogą – bliskość drugiego człowieka. Romans między dziewczyną a dilerem rozwija się na tle kontrastu między ich środowiskami – światem studenckich imprez, a niebezpiecznym podziemiem narkotykowym. Weekendowe spotkania stają się ucieczką od rzeczywistości. A gdy haj mija, studenciak, zaniepokojony zmianami w zachowaniu dziewczyny, pragnie ją odzyskać. Nie wie jednak, że nie tylko on walczy o jej serce. „CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ” to zderzenie dwóch światów oraz prowadząca do nich ścieżka tęsknoty i frustracji, na której trzy osoby to już tłum.

P500 – „CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ” – tracklista

01 TORBA5TYP$$
02 D2$YF
03 SZPILKI&NAJKI
04 GDZIETY@#$%^JESTEŚ
05 ŚLEPA 3>MIŁOŚĆ
06 ODBIERZ(;_;)

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Hałastra „Kombinatoryka 1.1 EP” już dostępna w sieciach streamingowych, kolejne koncerty w drodze

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments