Hałastra „Kombinatoryka 1.1 EP” już dostępna w sieciach streamingowych, kolejne koncerty w drodze

Udostępnij
fot. materiały prasowe, autor Hien Dinh Ngoc

Duet HAŁASTRA ruszył w oficjalną trasę koncertową, promującą debiutancki album “KOMBINATORYKA”. Wydana przez 2020 label płyta regularnie trafia do branżowych podsumowań jako jedna z najciekawszych tegorocznych premier. W preorderowej wersji album został wzbogacony o bonusową EP-kę “KOMBINATORYKA 1.1”, która trafiła właśnie do serwisów streamingowych.

Składająca się z czterech bonusowych utworów EP-ka była dotąd dostępna jedynie w formie fizycznej, jako dodatek do preorderowego wydania albumu “KOMBINATORYKA”. Teraz materiał ten trafił już szeroko do wszystkich wiodących serwisach streamingowych.

Cyfra: https://halastra.lnk.to/kombinatorka11

Na to info oczekiwał nie tylko lojalny fanbase warszawskiego zespołu (który już od kilku lat śledzi dokonania duetu), ale także Ci słuchacze, których urzekła obecność HAŁASTRY na club2020 oraz wyrazisty charakter całej debiutanckiej “KOMBINATORYKI”. Wydany przez 2020 album to bowiem mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności w konwencji rapowego kina noir chłonie się niczym dobry seans filmowy.

Po czerwcowej premierze płyty przyszła też pora na start oficjalnej trasy koncertowej. Od 1 września do 11 listopada Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki wystąpią kolejno w Gdańsku, Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Bilety na KOMBINATORYKA ON TOUR są wciąż dostępne w bileterii Going: https://goingapp.pl/polecamy/halastra

HAŁASTRA łączy unikalny vibe z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. Jesienna trasa zespołu to zaś najlepsza okazja, by na własnej skórze poczuć realia i opowieści prosto z serca Warszawskiej Kotliny. W programie usłyszycie nie tylko najnowszy repertuar z debiutanckiego albumu, ale również przekrojowe przejście przez klasyczne utwory z projektów “Sztuka Drugiego Obiegu”, “Sztuki Arkana Mixtape” i “Pierwsza Sztuka”.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Taco Hemingway zaprezentował okładkę nowego albumu „1-800-Oświecenie” znamy też tracklistę

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments