Avi, Dudek P56 i Kabe to kolejni goście którzy wystąpią na 25-leciu Hemp Gru!

Udostępnij
Hemp Gru 25 lat
fot. @madzialen_na

Avi, DUDEK P56 i Kabe na 25-leciu Hemp Gru! Wielki jubileusz w Warszawie już za 2 miesiące!

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Do hucznego jubileuszu HEMP GRU w stolicy pozostały niecałe dwa miesiące. Zainteresowanie koncertem wciąż rośnie, o czym świadczy otwarcie sprzedaży biletów na trybuny COS Torwar, gdzie odbędzie się to wydarzenie. W czerwcu, lipcu i na początku sierpnia organizatorzy potwierdzili udział takich artystów, jak Paluch, O.S.T.R., Kali, Grubson, Molesta, Peja i DJ Decks, JWPBC oraz Nizioł.

Tymczasem czwarta odsłona gości specjalnych jest nie mniej elektryzująca. Do jubileuszowego line-upu dołączyli bowiem Avi, DUDEK P56 oraz Kabe. Biorąc pod uwagę popularność i dorobek wymienionych artystów 25-lecie HEMP GRU wyrasta na jedno z najważniejszych wydarzeń nadchodzącej jesieni. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na 9 października, czyli prawdziwe święto polskiego rapu. Personalia kolejnych gości poznamy już wkrótce – nie może Was tam zabraknąć!

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/266015089254760

09.10.2023 25 LAT HEMP GRU
Otwarcie bram: 19.00
Start: 20.00
Info:
fb.com/hempgruofficial
IG @hempgru_official

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Nadchodzi Red Bull SoundClash 2023 w którym zmierzą się Oki vs. Kukon

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments