Bażant z premierą swojego trzeciego albumu „PSYCHOMACHIA”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

W serwisach streamingowych zadebiutował trzeci album Bażanta zatytułowany „PSYCHOMACHIA”. Igor Kwiatkowski, znany pod pseudonimem Bażant, młody raper, który w 2020 roku zyskał popularność w undergroundzie dzięki przebojowemu singlowi z debiutanckiego albumu „Nic Dobrego o Polsce”, wraca z nowym, przełomowym dziełem. Bażant określa siebie jako obserwatora społeczeństwa, inspirującego się ludźmi i otaczającym światem.

Artysta w tekstach swoich utworów odnosi się do problemów znanych każdemu młodemu człowiekowi, eksplorując głębokie aspekty ludzkiej egzystencji. Dla fanów muzyki Bażanta, „PSYCHOMACHIA” jest niezwykłą podróżą przez najgłębsze zakamarki ludzkiej psychiki, ujętą w muzyczną formę.

PSYCHOMACHIA to najbardziej osobisty i dopracowany projekt jaki nagrałem. To album, który zawsze chciałem zrobić, ale trochę brakowało mi odwagi. Mówię na nim o rzeczach o których bałem się mówić i brzmię tak, jak nigdy wcześniej nie brzmiałem. To jedocześnie moja najlepsza i najbrzydsza płyta. Oddaje wam całego siebie, bo musiałem to w końcu z siebie wyrzucić. Mam nadzieje, że zrozumiecie. To moja walk, moja PSYCHOMACHIA

–  opowiada Bażant

Tracklista albumu:
1. W mojej bańce
2. Matrix
3. Brud
4. Perfekcjonista
5. PUNKROCK
6. Psychomachia
7. Studencik
8. Po 2 stronie lustra
9. 12 lat
10. Tyle Chciałem Ci dać (bonus track)

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – CatchUp ujawnił okładkę „Kuku Na Muniu” i przekłada premierę albumu na 19 kwietnia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments