CatchUp i Oskar83 (PRO8L3M) po raz pierwszy spotykają się na wspólnym utworze „Bagno”

Udostępnij
fot. Adam Mazurek

Def Jam World Tour ponownie zaskakuje, tym razem przystankiem w Johannesburgu. Po sukcesie nagrań w Bukareszcie, polski oddział wytwórni Def Jam Recordings przeniósł się do Południowej Afryki, gdzie do współpracy label zaprosił Huberta., CatchUpa oraz Oskara83 z PRO8L3Mu.

„Bagno” to efekt tej wyjątkowej współpracy między Oskarem83 i CatchUpem, którzy choć obaj są związani z wytwórnią 2020, po raz pierwszy spotykają się na wspólnym utworze. Pomijając cyphery z club2020, gdzie na jednym tracku występowało wielu artystów, jest to ich pierwsza tak bliska kolaboracja. Utwór cechuje się mrocznym klimatem, z refrenem inspirowanym wczesnymi nagraniami Travisa Scotta, takimi jak „Rodeo”, oraz charakterystycznym, lekko śpiewanym stylem Oskara.

Def Jam World Tour to seria międzynarodowych wyjazdów, podczas których polscy artyści mają okazję współpracować z lokalnymi producentami i raperami, tworząc niepowtarzalne projekty. W ramach tej trasy, pierwszy przystanek miał miejsce w Bukareszcie, gdzie artyści tacy jak Waima, Rusina, Yung Adisz i AG współpracowali z Def Jam Recordings Romania. Ich wspólne dzieła są już dostępne na platformach streamingowych.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Postęp Grupa z wakacyjnym bangerem „Złap Mnie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments