Def Jam Recordings Poland rusza na World Tour, pierwszy przystanek Bukareszt

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Polski oddział legendarnej wytwórni Def Jam przedstawia nowy projekt, który połączy polską scenę z brzmieniem artystów i producentów na całym świecie.

Na social mediach wytwórni została opublikowana zapowiedź o nazwie Def Jam World Tour. W krótkim teaserze możemy zobaczyć dobrze znane postaci lokalnego rapowego podwórka – Waimę, Rusinę, Yung Adisza i AG oraz kierunek pierwszego wyjazdu – Bukareszt, w którym od niedawna także prężnie działa lokalny oddział Def Jamu.

Pierwszą odsłoną akcji będzie utwór o wiele mówiącym tytule „Obudziłem się w Bukareszcie”, w którym pierwszy raz na jednym tracku spotkały się dwa młode talenty – Yung Adisz oraz Waima. Numer wyprodukowany przez Endru, znanego m.in. ze współpracy z IDK, jednym z najciekawszych raperów młodego pokolenia w Rumunii, ujrzy światło dzienne już 10 maja.

Czym jest akcja Def Jam World Tour?

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie organizowanych przez wytwórnię. Na każdy z nich Def Jam zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji. Relacje z wyjazdów będziemy mogli śledzić na social mediach oraz na kanale YouTube labelu, gdzie zostaną opublikowane specjalnie przygotowane Vlogi z wyjazdów.

Jakie niespodzianki i współprace przyniesie ten oraz kolejne etapy Def Jam World Tour? Czekamy na odkrycie kolejnych kart.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Jano z OMP / Greggs z klipem do singla „Legia Kosz” z udziałem Łysonżiego i Proceente

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments