Def Jam World Tour leci dalej, Yung Adisz i Rusina z numerem „Zapłakane Matki”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

„Zapłakane matki” to trzeci już singiel promujący projekt Def Jam World Tour, kontynuujący sukcesy „Obudziłem się w Bukareszcie” (Yung Adisz x Waima) i „Bida” (AG x Waima). W najnowszym kawałku, Yung Adisz i Rusina połączyli siły, tworząc niemalże certyfikowany, podziemny klasyk. Pomimo trapowego charakteru utworu, raperzy postawili na wrażliwość, opakowaną w nowoczesne brzmienie i porywającą lirykę. Produkcją utworu zajął się EDI, a za wizualizację odpowiada niezastąpiony Hien.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotował Def Jam. Przystanek w Bukareszcie zakończy się premierą EPki, która pojawi się w serwisach muzycznych już 31 maja 2024 roku. Trackistę poznamy niebawem na socialach wytwórni.

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie organizowanych przez wytwórnię. Na każdy z nich Def Jam zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji a relacje z wyjazdów można śledzić na social mediach labelu.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour jest Bukareszt, gdzie od niedawna działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zostali zaproszeni Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiego rapowego podwórka, którzy na swoich kontach mają pokaźną bibliotekę milionowych numerów a ich najnowsze single cieszą się olbrzymim zainteresowaniem fanów.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. z preorderem albumu „XX” oraz premierą klipu do singla „Kercelak”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments