Dziarma i Dominika Płonka są razem „Ponad Chmurami” to drugi numer z „Wifey Mixtape”

Udostępnij
fot. @lukejascz

Nowy rok to nowa DZIARMA. Tym razem jednak w delikatniejszym i bardziej sensualnym wydaniu. Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 opublikowała drugi klip z nadchodzącego “Wifey MIXTAPE”. Nowy projekt artystki ukaże się już 2 lutego, a w singlowym “Ponad chmurami” usłyszymy ją w duecie z Dominiką Płonką.

Wyprodukowany przez Miroffa i Dawida Płonkę track “Ponad chmurami” to stylistyczne przeciwieństwo tytułowego “WIFEY”. DZIARMA i występująca gościnnie Dominika Płonka stworzyły eteryczny lovesong, odwołujący się do najbardziej elementarnego poczucia bliskości, jakie towarzyszy romantycznej relacji dwojga ludzi. Idealna propozycja muzyczna na skruszenie pierwszych lodów i siarczystego mrozu za oknem. Tym bardziej, że wideo jest zapisem wakacyjnych chwil, zespolonych w całość przez Anię Zawadkę.

Po raz kolejny potwierdza się, że DZIARMA – z jednej strony bezceremonialna i pewna siebie – potrafi również odsłonić bardziej wrażliwą stronę swojej natury. Tę dychotomię znamy już z debiutanckiego albumu raperki, ale na “Wifey MIXTAPE” DZIARMA doprowadziła tę formułę do perfekcji. Na nowej płycie artystka zabiera słuchaczy w świat nie zawsze łatwych decyzji, relacji i charakterów. Preorder “Wifey MIXTAPE” dostępny jest na stronie dziarma.storeAlbum w wersji CD nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży sklepowej, a jego nakład jest ściśle limitowany.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Intruz x Prima Sort i backstage sesji zdjęciowej dropów Lokalnego Chłopaczka i Dziewczyny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments