Fu łączy siły z O.S.T.R. w utworze „Kontrol” promującym „Personality 2”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Do sieci trafił właśnie najnowszy utwór Fu z gościnnym udziałem O.S.T.R.

„Kontrol” to czwarty singiel zapowiadający najnowszy album warszawskiego rapera Personality 2. Członek legendarnego ZIP Składu i Zipery kolejną premierą potwierdza różnorodność nowego wydawnictwa. Muzykę do najnowszego utworu wyprodukował NewLightbeat$.

„Kontrol” opowiada o próbie złapania równowagi i kontroli nad własnym życiem. W zalewie fałszywych i interesownych znajomości, nadmiaru bodźców, elektroniki i szybkiego życia, raperzy mierzą się z pytaniami, czy udało im się złapać balans?

Kontrol to czwarty singiel zapowiadający najnowszą płytę rapera Personality II. Nowy album to 18 premierowych utworów łączących nowoczesne brzmienia z elementami afrotrapu zahaczając nawet o synthwave’owe inspiracje. Na albumie oprócz Fu usłyszymy m.in. takich gości jak Paluch, Kabe czy Hinol. Od strony producenckiej za bity odpowiadają Sir Mich (który również zajął się miksem i masterem albumu), Javeure, Wowo, NewLight$, BassVandalz, Łukasz Pękacki czy Kuba BNG. O okładkę i opracowanie graficzne zadbał Dj Def (Def Design)

Wkrótce poznamy kolejne niespodzianki personalne związane z wydawnictwem. Preorderowe wydanie nowej płyty Fu można zamawiać na stronie wytwórni Esape.pl

PRZECZYTAJ – Paluch x Słoń z drugim klipem „Zima” promującym wspólną płytę

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments