Fukaj i Charlie Moncler zaprezentowali nowy singiel „Takie Mam”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Fukaj & charlie moncler – TAKIE MAM”

Singiel Fukaja i charliego monclera pt. „TAKIE MAM” jest już dostępny! To pierwszy wspólny utwór Fukaja i charliego monclera od czasu “PRELUDIUM”. Premiera nowego klipu odbyła się 24 października o godz. 15:00 na kanale YouTube SBM.

Do teledysku wykorzystano m.in. ujęcia z koncertu Fukaja podczas SBM FFestival 2023 na Lotnisku Bemowo, a także z obecnej tam strefy E. Wedel, który był jednym z partnerów wydarzenia. Sam utwór dostępny jest również we wszystkich serwisach streamingowych.

Premiera nowego utworu zbiega się w czasie z trwającą trasą koncertową artystów, czyli TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR. Do tej pory, Fukaj i charlie mają za sobą m.in. wyprzedane występy w Szczecinie, Krakowie i Gdańsku, a niebawem zobaczy ich również publiczność chociażby we Wrocławiu, Warszawie i Białymstoku.Premiera nowego utworu zbiega się w czasie z trwającą trasą koncertową artystów, czyli TO WSZYSTKO TO TYLKO TOUR. Do tej pory, Fukaj i charlie mają za sobą m.in. wyprzedane występy w Szczecinie, Krakowie i Gdańsku, a niebawem zobaczy ich również publiczność chociażby we Wrocławiu, Warszawie i Białymstoku.

Fukaj to jeden z najciekawszych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie rapowej, który w tym roku wydał świetnie przyjęty album pt. „PRELUDIUM”. Jeszcze przed premierą, krążek osiągnął status złotej płyty, a potem trafił na globalną listę najczęściej sprawdzanych premier na platformie Spotify oraz zadebiutował na 2. miejscu zestawienia OLiS. 

Utwór oraz teledysk „TAKIE MAM” powstał we współpracy z marką SNACK od E. Wedel. Snack istnieje po to, aby w świecie „nudnych” i „zwyczajnych” słodyczy robić zamieszanie. Każdy z pięciu nowych smaków czekolad Snack: Fizzy Cola, So Sour, So Salty, Bubblegum, PopCorn opowiada o zaskoczeniu płynącym z nieoczywistego połączenia czekolady z ulubionymi przekąskami młodych ludzi, które uwielbiają.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? „Wszystko Gucci”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments