HAŁASTRA i Kizo w singlu „Aplikacja Żabki” to druga odsłona albumu „Kombinatoryka”

Udostępnij
fot. szerszeń (materiały prasowe)

Uliczny hustling to prawdziwy kanon rapu i grunt nie obcy również duetowi HAŁASTRA. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki ugryźli jednak temat z bardzo nieoczywistej i świeżej strony. Biorąc za punkt wyjścia popkulturowe marki, aplikacje i trendy konsumenckie duet kreśli własną ścieżkę wartości. Przewrotną formę “Aplikacji Żabki” podkreśla jeszcze gościnny udział Kizo.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki podbijają więc stawkę oddając w ręce słuchaczy drugi singiel zapowiadający “KOMBINATORYKĘ”. Muzykę do przewrotnego utworu “Aplikacja Żabki” wyprodukowali Hut i Wave808, a gościnne wersy zawdzięczamy Kizo. Za realizacją teledysku odpowiada zaś Szerszeń.

Mainstreamowy debiut HAŁASTRY ukaże się już 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki to specjaliści od budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można wciąż zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. i kulisy niedoszłych featów w singlu „CRISTAL” dzisiaj premiera albumu „DIAPORAMA”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments