O.S.T.R. i kulisy niedoszłych featów w singlu „CRISTAL” dzisiaj premiera albumu „DIAPORAMA”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „O.S.T.R. – CRISTAL”

Dziś dzień premiery nowego albumu O.S.T.R. – DIAPORAMA! To pierwsza solowa płyta Artysty od 2020 roku! Cały materiał dostępny jest już na serwisach streamingowych, a na YouTube pojawił się klip do utworu CRISTAL.  O.S.T.R. zdradza w nim kulisy niedoszłych featów z raperami polskiej sceny, m.in. z Matą, Paluchem, Słoniem czy Quebonafide. Muzykę do CRISTAL stworzył O.S.T.R., mix i mastering wykonał DJ Haem, a klip jest dziełem Pawła Zawadzkiego z ekipy LifeMediaEnt!

O północy zakończył się preorder albumu w wersji deluxe. DIAPORAMA jest dostępna w fizycznej sprzedaży już tylko w wersji podstawowej, zarówno na CD jak i na winylu. Autorem pełnej identyfikacji graficznej albumu jest agencja Connect The Dots pod przewodnictwem Huberta Błaszczyka!

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

O.S.T.R. – DIAPORAMA – album w serwisach streamingowych:
http://asfa.lt/ostr_diaporama_album

PRZECZYTAJ – O$ka gościem CNE w nowym odcinku Rap Kontenera

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments