Hałastra i Otsochodzi jako „Kotlina Fellaz” ostatni singiel przed premierą „Kombinatoryki”

Udostępnij
fot. szerszeń

Na ostatniej prostej przed premierą albumu “KOMBINATORYKA” HAŁASTRA łączy siły z Otsochodzi i zaprasza na spacer szlakiem “Kotlina Fellaz”. Kwiatek Haze, Książę Mazowiecki i Otso rzucają światło na prozę życia w stolicy, zdradzając przy tym swoje sposoby na sukces w walce o lepsze jutro.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Na ostatni przedpremierowy singiel z “KOMBINATORYKI” Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki wybrali “Kotlina Fellaz” z gościnnym udziałem Otsochodzi. Za muzykę odpowiadają Miroff i Hvll, natomiast reżyserem klipu jest Hieniek.

Mainstreamowy debiut HAŁASTRY ukaże się w piątek 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki to specjaliści od budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można wciąż zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

PRZECZYTAJ – Eraspe i Czasin palą w klipie jak „Lokomotywa”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments