Taco Hemingway zaprezentował okładkę nowego albumu „1-800-Oświecenie” znamy też tracklistę

Udostępnij
Taco Hemingway Yasiu
fot. Yan Wasiuchnik

Ten poniedziałek fani Taco Hemingwaya stanowczą zaliczą do udanych. W oczekiwaniu na nowy album artysty, którego preorder osiągnął złoty nakład zaledwie dobę po starcie, raper opublikował tracklistę oraz okładkę płyty “1-800-OŚWIECENIE”. Czy uda Wam się odgadnąć featy na płycie?

To już pewne – ostatni dzień lata 2023 przyniesie ze sobą nowy album ikony polskiego rapu. W połowie sierpnia Taco Hemingway wrzucił znienacka podwójny maxi-singiel, na który składały się klipy do “Gelato” i “Makarena Freestyle”.

fot. cover albumu „1-800-Oświecenie” Taco Hemingway

Płyta “1-800-OŚWIECENIE” ukaże się w piątek 22 września. Bogatszą i limitowaną wersję albumu można wciąż zamawiać na 1-800-oswiecenie.com. Preorder jest dostępny aż do wyczerpania zapasów. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a tracklista albumu przedstawia się następująco.

 1. ☏ wielkomiejska bezsenność
 2. 1-800-OŚWIECENIE
 3. Cichosza (gość. ???)
 4. Gelato
 5. Może To Coś Zmieni?
 6. Pakiet Platinium
 7. Makarena Freestyle
 8. Mix Sałat (gość. ???)
 9. Codziennie
 10. 1000 Dni Freestyle
 11. Nametag (gość. ???, ???)
 12. Całe Lata (gość. !!!)
 13. Niedziela (gość.???)
 14. Main Stage Freestyle
 15. EINECEIWŚO 008-1

Uwagę zwraca też nietuzinkowa okładka albumu. Charakterystyczny i stylowy cover “1-800-OŚWIECENIE” to wspólne dzieło m.in. @partykapartyka (art direction), @olaniepsuj (typografia) oraz @dudekpiotrdudek (malunek). Stylizowana na rysunek grafika powstała na bazie zdjęcia @maanamman wykonanego w scenografii przygotowanej przez @aniawitko. Za produkcję odpowiada @joproduction.pl.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Mata z premierą albumu „<33″ który jest dostępny w sklepach i streamingach, raper zaczepia na nim O.S.T.R.-ego i Peje

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments