HAŁASTRA ogłasza swoją pierwszą trasę koncertową „KOMBINATORYKA ON TOUR”

Udostępnij
fot. Hien Dinh Ngoc

Na początku września HAŁASTRA rusza w oficjalną trasę koncertową, promującą debiutancki album “KOMBINATORYKA”. Wydana przez 2020 label płyta regularnie trafia do branżowych podsumowań jako jedna z najciekawszych tegorocznych premier muzycznych. Do połowy listopada Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki odwiedzą sześć dużych miast w całej Polsce.

Na to info oczekiwał nie tylko lojalny fanbase warszawskiego zespołu (który już od kilku lat śledzi dokonania duetu), ale także Ci słuchacze, których urzekła obecność HAŁASTRY na club2020 oraz wyrazisty charakter debiutanckiej “KOMBINATORYKI”. Wydany przez 2020 album to bowiem mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki jak mało kto potrafią zbudować i utrzymać klimat, a ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny.

Po czerwcowej premierze płyty przyszła pora na ogłoszenie oficjalnej trasy koncertowej. Od 1 września do 11 listopada Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki wystąpią kolejno w Gdańsku, Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Sprzedaż biletów na KOMBINATORYKA ON TOUR ruszyła właśnie w bileterii Going: https://goingapp.pl/polecamy/halastra

Szczegółowy harmonogram koncertów przedstawia się następująco:

01.09 3ERA FESTIVAL 2023 | Gdańsk | Ulica Elektryków
13.10 Warszawa | Hydrozagadka
20.10 Białystok | Niebo Nocą
27.10 Kraków | Alchemia
10.11 Bez Sceny: Wrocław | Światła
11.11 Poznań | Schron

HAŁASTRA łączy unikalny vibe z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. Kwiatek i Książę dali się już poznać jako czarny koń club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Jesienna trasa zespołu to zaś najlepsza okazja, by na własnej skórze poczuć realia i opowieści prosto z serca Warszawskiej Kotliny. W programie usłyszycie nie tylko najnowszy repertuar z debiutanckiego albumu, ale również przekrojowe przejście przez klasyczne utwory z projektów “Sztuka Drugiego Obiegu”, “Sztuki Arkana Mixtape” i “Pierwsza Sztuka”.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Wystartował SBM FFestival 2023

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments