Hubert. wyszedł na „balkon” to nowy singiel rapera

Udostępnij
fot. Patryk Sawicki

Na przełomie 2022 i 2023 Hubert. wdarł się na scenę z albumem „święty spokój” – kończącym serię trzech krótkich, tematycznych albumów inspirowanych brzmieniem takich artystów jak Tyler, The Creator czy Vince Staples. Chilloutowe utwory promowane na TikToku znalazły w swojej niszy wierną grupę fanów, która rośnie z każdym zagranym koncertem i wypuszczonym singlem.

W 2023 roku Hubert. wydał swój pierwszy legalny album dzięki współpracy z Def Jam Recordings Poland. „wizuale” stały się dla wielu osób symbolem sielankowych wakacji, a sam Hubert. pod koniec roku zaskoczył fanów numerem „3 w nocy” będącym muzyczną pocztówką z Paryża.

Dziś nadszedł czas na kolejny muzyczny ruch rapera pretendującego do miana odkrycia roku 2023 – utwór „balkon” jest krótkim, ale treściwym utworze kręcącym się wokół tytułowego balkonu, który w naszej kulturze stał się centrum imprezowych rozmów, wspólnych wyjść na papierosa czy miejscem ucieczki przed gwarem w mieszkaniu.

Premierze utworu towarzyszy klimatyczny visualiser stworzony w trakcie sesji zdjęciowej. Hubert. klasycznie już był odpowiedzialny także za produkcję utworu, zachowując swoją unikalność i oryginalny styl, podkreślany na każdym kroku starannie dobraną warstwą wizualną i komunikacją z fanami. Utwór jest pewnym przecinkiem na tegorocznej mapie Huberta. – ale można być pewnym, że kolejne tylko poszerzą zasięg movementu, jaki wokół siebie stworzył. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Aloha Entertainment i Mayor prezentują instrumentale z płyty „Biały Nietoperz”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments