Jacuś i premiera singla „Chcę Ci Powiedzieć” plus start preorderu albumu „Fantasmagorie”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Jacuś – Chcę Ci Powiedzieć feat. Agatka Mierzwa”

Jacuś zaprezentował okładkę oraz tytuł swojej nadchodzącej płyty. „Fantasmagorie” składają się z 10 utworów, wśród których znajdziemy również wydane wcześniej „No cóż” czy „Maybach”. Preorder fizycznej wersji albumu jest dostępny na SBM Store, a użytkownicy Spotify już teraz mogą dodać album do swojej biblioteki za pomocą dedykowanego Countdown Page.

Wraz z zapowiedzią nowego albumu, Jacuś opublikował również trzeci singiel z płyty – „Chciałbym Ci Powiedzieć” z gościnnym udziałem Agatki Mierzwy. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk został opublikowany na kanale YouTube Jacusia.  

Na największych fanów artysty na SBM Store czeka fizyczna wersja albumu wraz z dedykowanymi projektowi koszulkami. „Fantasmagorie” w wersji deluxe poza fizycznym CD zawierają limitowany i podpisany przez Jacusia magazyn. Fani znajdą w nim zapiski artysty z jego pamiętnika przyozdobione w zdjęcia z sesji oraz podróży, na której kręcone były materiały do płyty. Całość została wyprodukowana na wysokiej jakości papierze w formie A4.

fot. okładka albumu „Fantasmagorie” Jacuś

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Hubert. wyszedł na „balkon” to nowy singiel rapera

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments