Keith Murray gościem na albumie producenckim Grekka

Udostępnij
fot. blenderrap.pl

Na profilu DJ’a Eproma pojawiło się niedawno story z mixu numeru Grekka z Keithem Murray’em. Poznański producent, poza udostępnieniem filmu na swoim story, nie zdradził jednak nic więcej. Czy jest coś, o czym Grekk nam nie mówi? Czyżby poznański producent szykował na ten rok swój drugi album producencki?

Większość dobrych producentów, o których ostatnio piszemy, jest z Wrocławia, Częstochowy czy Warszawy. Nie oznacza to jednak, że dobre bity nie powstają też w innych częściach Polski. Przykładem na to może być poznański MC i producent, Grekk. Swój producencki kunszt udowadniał wielokrotnie czy to przy solowym albumie „W konwencji 95-00”, swoim albumie producenckim „Art of Rawness”, czy współpracach z innymi raperami. Najbardziej aktualną próbką formy Grekka jest jednak, nagrany do spółki z KMC, album „DA ELEMENTZ EP”, wydany w sierpniu 2022.

Po „DA ELEMENTZ EP” Grekk przyhamował z publikacją nowych rzeczy. Na jego profilu Instagramowym co jakiś czas jednak pojawiały się story, na których słychać było fragmenty niepublikowanych dotąd rzeczy. Niektóre były jedynie instrumentalami, a inne pełnymi, rapowymi numerami. Mimo tego jednak, Grekk nie wspominał jak dotąd o tym, by jakiś projekt był w drodze.

Ostatnio naszą uwagę na Instagramie zwrócił DJ Eprom. Mistrz świata IDA z roku 2007 od jakiegoś czasu zaczął udostępniać story, na których mixuje numery Grekka. Jednen z filmów wyjątkowo przykuł naszą uwagę. Na bicie poznańskiego producenta pofrunął bowiem sam Keith Murray. Fani rapu doskonale kojarzą go z Def Squadu, który współtworzył razem z Redmanem i Erickiem Sermonem.

Nie wierzyliśmy, żeby tak gruba kooperacja nie jest zapowiedzą większego projektu. Chcąc upewnić się, o co w tym wszystkim chodzi, postanowiliśmy zasięgnąć informacji u samego źródła. Zapytaliśmy Grekka czy planuje wypuścić w tym roku swój album producencki. Odpowiedź brzmi:

Tak, szykuję na ten rok album producencki. Póki jednak nie mam skończonego całego materiału, nie chcę za dużo o nim mówić. Nie chcę robić wokół niego za dużo szumu, żeby potencjalny słuchacz przyjął go ze smakiem, kiedy już wyjdzie. Z czasem więcej informacji będzie stopniowo ujawniane na moim Instagramie.”

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Łysonżi & Kuba Knap łączą siły we wspólnym projekcie „Pobierz Napisy” – premiera singla „Ptaki lecą kluczem”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments