Łysonżi i Kuba Knap na bicie Młodego w singlu „Underground Kingz” z gościnnym udziałem WCK oraz Wilka WDZ

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Łysonżi & Kuba Knap prezentują „Underground Kingz”, drugi singiel zapowiadający wspólny projekt raperów pt. „Pobierz Napisy”. Gościnnie w utworze pojawiają się reprezentanci WCK – Ryfa Ri, Mada, Kaietanovich i Gruby Józek – oraz Wilku WDZ. Konkretną pracę wykonał Młody, który wyprodukował bit oraz stworzył video z użyciem ilustracji wygenerowanych przez AI. Za miks oraz master odpowiadają Mokebe & Rzeźnik (Postęp Studio).

Łysonżi:

„W tym utworze każdy z nas podkreśla, że jest niezależną jednostką i własnym szefem, jak również, że nie zamierzamy zwalniać.

Pieprzyć szary beton – a to najlepszy przykład mocnego hiphopowego cementu: Łysonżi, WCK, Wilku WDZ. Pobierz napisy.”

Młody:

„Gruba obsada, jest Hip-Hop! Oprócz bitu zająłem się również obrazem. Niedawno zacząłem zgłębiać możliwości AI w temacie ilustracji, ponieważ potrzebowałem tego do swojego projektu. Akurat odwiedził mnie Kuba, zobaczył co przygotowuję i po czasie odezwał się, żebym spróbował zilustrować „Underground Kingz”. I tak już poszło…”

Więcej info na temat pełnokrwistego albumu Łysonżi & Kuba Knap „Pobierz Napisy” powinno pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Utwór w cyfrze:
https://e-muzyka.link/LysonziKubaKnapMlodyfeatWCKWilkuWDZUndergroundKingz

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Oki podkręca tempo, singiel „Kaucja” to kolejna odsłona albumu „ERA47”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments