Kosmiczny funk prosto ze Szwajcarii! 25 marca CARVEL odwiedzi Warszawę

Udostępnij
fot. Alba Bouvier

Już za niecały tydzień warszawski klub BARdzo bardzo ugości jeden z najciekawszych europejskich zespołów łączących funk z soulem, disco i nowoczesną elektroniką. CARVEL to pochodzący ze Szwajcarii band, który tworzą wokalista i gitarzysta Mario Metzger, klawiszowiec Tobias Metzger, basista Simon Altewegg oraz perkustista Jérôme Schwarz.

Funkowe i kosmiczne brzmienie CARVEL zdobyło uznanie fanów również poza Europą. Ich ostatnie single „Ticket to the Moon” (obecny na playliście „Nu-Disco” w serwisie Spotify) oraz „Lover (Not Your Friend)”, przyniosły muzykom porównania do twórczości Parcels, Jungle, Franc Moody, L’Impératrice czy Flamingo Pier. Zespół został już dwukrotnie zaproszony przez amerykański duet The Score na trasę koncertową po Europie, grając jako support na wyprzedanych występach w Londynie, Berlinie, Amsterdamie, Pradze i Paryżu.

Teraz CARVEL ruszył w pierwszą samodzielną trasę po Starym Kontynencie, a zaplanowany na 25 marca występ w BARdzo bardzo to czwarty koncertowy przystanek po Bazylei, Hamburgu i Berlinie.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/721801666720441

Bilety w serwisie Going: https://goingapp.pl/wydarzenie/koncert-carvel

Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów tanecznych, disco-funkowych rytmów. Początek wydarzenia planowany jest na godzinę 20:00. Szczegóły na stronie wydarzenia w serwisie Facebook, a poniżej odnośniki do twórczości Szwajcarów oraz ich social mediów.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – SBM FFestival powraca, 8 edycja odbędzie się w sierpniu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments