SBM FFestival powraca, 8 edycja odbędzie się w sierpniu

Udostępnij
SBM FFESTIVAL 2023
fot. materiały prasowe

SBM FFestval powraca! 8. edycja wydarzenia odbędzie się między 29 a 31 sierpnia na terenie warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pierwsi ogłoszeni artyści, którzy wystąpią na festiwalu to Białas, Szpaku, Kukon, Fukaj, Asster i Aleshen. Bilety są dostępne w sprzedaży na Going. i eBilet.pl.

SBM FFestival w nowej lokalizacji

Wydarzenie zaplanowane na ostatni weekend tegorocznych wakacji po raz pierwszy odbędzie się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przestronne, zielone przestrzenie tej sportowej lokalizacji staną się nowym miejscem festiwalowego miasteczka. Od czwartku do soboty na scenach SBM FFestival zagra kilkudziesięciu artystów polskiej sceny rapowej. Gwiazdy SBM, topowi artyści innych wytwórni, najciekawsi przedstawiciele nowej fali rapu. Na miejscu nie zabraknie też stref partnerskich, wielu atrakcji i niespodzianek – nie tylko muzycznych.

Białas, Szpaku, Kukon, Fukaj, Aleshen i Asster to pierwsi artyści SBM FFestival 2024.

Na tegorocznej edycji nie może zabraknąć współzałożyciela wytwórni SBM, czyli Białasa, który podczas wydarzenia – zgodnie z zapowiedzią o pożegnaniu z występami live  – zagra jedyny koncert w tym roku. 

Na SBM FFestival wystąpi też Szpaku – jego ostatni album „Uzumaki Forma Ostateczna” był numerem 1 na liście OLiS, a wydana na początku roku “Cerber EP” nie schodzi z zestawień najczęściej słuchanych projektów 2024 roku, podobnie jak jego wspólny utwór z Young Multim i Kubi Producentem. 

Wszyscy, którzy w zeszłym roku mieli okazję zobaczyć Kukona na SBM FFestival, z pewnością nie zawiodą się jego powrotem na festiwal, tym bardziej, że będzie to jedyny warszawski występ Kukona tego lata i jedyny koncert w stolicy obok wyprzedanego już Torwaru. Artysta będzie promował wydany w lutym album “Organic Human”.

Fukaj wraca na scenę SBM FFestivalu po sukcesie pierwszej solowej trasy koncertowej promującej jego wspólny album z charlim monclerem – “PRELUDIUM”. Czy w sierpniu usłyszymy już nowe utwory rapera? 

Pierwsze ogłoszenie zamykają dwaj artyści, którzy w ostatnich miesiącach zaliczyli ogromny skok popularności, a ich albumy stały się najciekawszymi premierami na rynku. Aleshen zaprezentuje na SBM FFestival swój album “ALESHEN” a Asster “ALL DAY FRESH” – oba będące zastrzykiem świeżej krwi dla mainstreamu i podziemia jednocześnie.

Największy warszawski festiwal ubiegłego lata

Poprzednia edycja SBM FFestival odbyła się w 2023 roku i w ciągu 4 dni łącznie bawiło się na niej ponad 70 000 osób. Na trzech festiwalowych scenach wystąpiło prawie 50 artystów. Przebieg ubiegłorocznej edycji SBM FF można zobaczyć na oficjalnym aftermovie. 

Bilety na SBM FF 2024

Karnety trzydniowe na cały festiwal są aktualnie dostępne za 449 zł, a ich cena będzie stopniowo wzrastać do 599 zł. Karnety VIP można obecnie kupić za 1499 zł, a w ostatniej puli będą kosztować 1999 zł, W skład tej wejściówki wchodzi: dostęp do dwóch stref VIP, fast track i osobne wejście dla posiadaczy karnetów VIP, specjalna oferta gastronomiczna (jedzenie, napoje, bar). Wejściówki na SBM FFestival są dostępne na Going. i eBilet.pl. 

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Znamy godzinowy line up festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments