LXS na żywo w Cudzie nad Wisłą czyli premierowy warszawski koncert albumu „Anima”

Udostępnij
fot. Filip Preis

Już 6 lipca w Cudzie nad Wisłą odbędzie się premierowy warszawski koncert duetu LXS z debiutancką płytą “ANIMA”. Ten innowacyjny projekt tworzą Lena Osińska – obdarzona eterycznym wokalem współautorka projektu Sonar – oraz Steez83, połowa duetu PRO8L3M i jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej w Polsce.

Owocem spotkania tych dwóch osobowości są kompozycje, łączące w sobie subtelny pop i elektronikę z klubowymi brzmieniami. Zjawiskowy wokal i szczera liryka Leny uzupełniają atmosferyczne krajobrazy dźwiękowe Steeza. Uniwersum LXS dryfuje bowiem między wspomnieniem a teraźniejszością; rzeczywistością a doświadczeniem zmysłowym; łącząc w wyjątkową całość organiczne, futurystyczne i klubowe inspiracje.

Taki też będzie premierowy występ duetu, podczas którego Lena i Steez zaprezentują na żywo całą zawartość płyty “ANIMA”. Duetowi towarzyszyć będzie na scenie perkusista Rafał Dutkiewicz, znany ze współpracy z czołówką polskiej sceny muzycznej.

Link do wydarzenia na Facebooku: bit.ly/3qw8nta

Album “ANIMA” ukazał się 13 stycznia nakładem 2020 label. Na płycie znalazło się 12 wspólnych kompozycji Leny i Steeza, w tym singlowe utwory “Wolno”, “Jasno”, “Dyktafony” z gościnnym udziałem Tymka i “Miło-miło-miłość” z gościnnym występem Sokoła.

6.07.2023

LXS “ANIMA” LIVE

Lena Osińska & Steez83 ft. Rafał Dutkiewicz

Cud nad Wisłą

Start: 21:00

Bilety: wejście free

Partnerem wydarzenia jest Bacardi.

PRZECZYTAJ – Lech Polish Hip Hop Festival & Music Awards 2023 Płock. Szczegółowe Info

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments