MAKING OF z planu teledysku Amatowsky feat. Proceente, Mały Esz „Pełnia”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Prezentujemy making of z planu teledysku Amatowsky feat. Proceente, Mały Esz „Pełnia”

Tytułowy, trzeci już singiel zapowiadający debiut producencki Amatowskiego z udziałem Proceente i Małego Esza pojawi się na kanale YT AlohaEnt w piątek 26 sierpnia. Video zostało zrealizowane przez Dobrekino Studio w miejscowości Koluszki w czerwcu 2022.

Album „Pełnia” nawiązuje do polskiego dramatu psychologicznego z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Kondratiuka o tym samym tytule. Do niewielkiej, podwarszawskiej wsi Łacha, położonej u ujścia Narwi do Zalewu Zegrzyńskiego, przyjeżdża robiący w stolicy karierę 48-letni architekt, Wojtek (w tej roli znakomity Tomasz Zaliwski).

Pan Wojtek ma dość wielkomiejskiego pędu i gwaru. Twierdzi, że „odbiera sobie zaległe urlopy”, czuje potrzebę przewartościowań, refleksji, dokonania swoistego bilansu życia. Bohater zbliża się z mieszkańcami wsi, starając się poznać ich sposób myślenia i działania. Żyje zgodnie z biologicznym rytmem przyrody, łowi w rozlewisku rzeki.

Projekt Amatowskiego pt. „Pełnia” otulony dialogami z filmu oddaje jego nostalgię i osobliwość. Główne jego elementy stanowią inspiracja jazzem oraz syntetycznym brzmieniem. Preorder albumu we współpracy z HipHopHeadz wystartuje jeszcze w 2022 roku.

PRZECZYTAJ – Pih z singlem „Nie Ma Miejsca Jak Dom III” na 20-lecie solo debiutu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments