Mamy pełną tracklistę albumu „DIAPORAMA” O.S.T.R.

Udostępnij

Premiera nowego albumu O.S.T.R. – DIAPORAMA już za dwa tygodnie! Z tej okazji przedstawiamy finalną tracklistę wraz z gośćmi.

Na płycie usłyszymy m.in. Sariusa, Gibbsa, Mor W.A. czy Greena. Wersja deluxe DIAPORAMY będzie zawierać 24 numery, natomiast wersja podstawowa 19. Album w wersji deluxe jest dostępny na nowyostr.pl i można go zamawiać tylko przed 12 kwietnia, kiedy to odbędzie się jego oficjalna premiera!

Tracklista:

1. o0o
2. W CHMURACH
3. STEVIE WONDER FEAT. LUCK7
4. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FEAT. SARIUS
5. CRISTAL
6. FLAM
7. NIC WIĘCEJ
8. MIEJSKA ŚLEPOTA 2 FEAT. MŁODY O
9. CAISHEN FEAT. YOUNGS TEFLON, TARA MILLS, ROSS BELLY, PROD. CARNS HILL
10. UNC BLUE
11. MIŁOŚĆ Z URZĘDU
12. 999
13. W.P.R. FEAT. ELIASZ 
14. LEMON FEAT. GIBBS
15. EJ
16. MENTAL CLASH
17. I CH..
18. TRAVIS
19. MI CASA
20. BLUE SCREEN ZOMBIES FEAT. MOR W.A. 
21. SEC
22. 5TKI FEAT. GREEN
23. ERROR
24. NIE ZNACZĘ NIC

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców. 

PRZECZYTAJ – HAŁASTRA robi wjazd w mainstream singlem „ON” wystartował preorder albumu „Kombinatoryka”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments