Mielzky i Pers z pierwszym singlem „Spokojnie Bracie” ze wspólnej płyty „Do Tańca i Do Różańca”

Udostępnij
fot. Szerszeń

Ten projekt po prostu musiał powstać. Od Fyrtla, przez UNDĘ, aż po “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” – muzyczne ścieżki Mielzky’ego i Persa od lat się przecinają. Młody Ryszard Kalisz i Albatros z Lipna nagrali więc materiał “Do Tańca i Do Różańca”, będący naturalną wypadkową nie tylko muzycznej przyjaźni. “Spokojnie bracie” to jego pierwsza odsłona.

Po zeszłorocznym “I JEST TO MOŻLIWE mixtape”, czyli projekcie firmowanym przez duet Dwa Sławy, The Returners, Mielzky’ego i Persa, dwaj ostatni z wymienionych artystów postanowili pójść za ciosem i zacieśnić muzyczną współpracę. Pierwszym efektem wspólnych działań jest wyprodukowany przez Persa singiel “Spokojnie bracie”, o kojącym zarówno tytule jak i zawartości. Reżyserem obfitującego w piękne plenerowe zdjęcia teledysku jest Szerszeń.

“Do Tańca i Do Różańca” Mielzky’ego i Persa to szesnaście premierowych utworów z muzyką Marcela oraz jedna produkcja od The Returners. I ten tytuł mówi w zasadzie wszystko, bo mamy tu czego dusza zapragnie – śmiech, płacz, upał i chłód, święto i codzienność. A przede wszystkim unikalny vibe, którego nie da Wam żaden inny duet w polskim rapie. Wydawcą płyty jest oczywiście 2020 label, a jej premiera wypada dokładnie w piątek 17 maja. Preorder dostępny jest na stronie https://www.dotancaidorozanca.com

Streamingi: https://2020.lnk.to/Spokojniebracie

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Młody Olisadebe, LUCK7 i Eliasz oficjalnie zasilają szeregi Tabasko Nagrania zobacz klip do „Albumode”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments