Miły ATZ z premierą albumu „ACID MORO” sprawdź jak to brzmi !

Udostępnij
fot. Janek Mazur

„ACID MORO” trzeci solowy krążek od Miłego ATZ, jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i na sklepowych półkach.

Nad najnowszym albumem zamykającym trylogie (Czarny Swing, Roller, ACID MORO) Miły ATZ pracował dwa lata, jest to jego największy dotychczasowy projekt. Na dwóch długogrających płytach, przygotował, aż 28 numerów wypełnionych nieoczywistymi eksperymentami, ale też tym, co fani cenią najbardziej – typowego dla ATZ łączenia stylów i nurtów, w których z łatwością się porusza.

Wszystko to na najwyższym levelu razem z topką producentów z Polski i UK oraz pokaźnym gronem rapowych gości, którzy ubarwili i dołożyli część siebie na krążek: Kukon, Miroff, Misza, MoreNight, Noah, eemzet, Hvll, Odys, Kwiatek Haze, VaZee, Snowy, @atutowy, Hodak, Hubi, Paluch, Phunk’ill, Shdow, Pers, JupiJej, Wiadrowski, Suwal, DJ WAR, Marceli Bober, Kuba Więcek, Dominika Płonka, Tonie FFB, Cichoń, Barto Katt, Nadzia LOLO, gkamolli czy Kusha.

ATZ już przed premierą zaprezentował jak różnorodny jest to album i jak wszechstronnym jest raperem, mocnymi singlami na początek zaserwował tytułowy „ACID MORO” czyli potężny bragga storytelling na bicie od Kushy.

Ściśle limitowany nakład BOXa oraz wersja preorderowa albumu zawierająca bonusowe utwory, remixy czy odmienną poligrafie, została wyprzedana jeszcze przed premierą. Na sklepie Def Jam Recordings Poland znajdziemy wersje standard solowego krążka od Miłego ATZ. Niezwykle dopracowana, wyjątkowa poligrafia albumu to dzieło Janka Mazura, który w całości odpowiada za koncepty wizualne.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Miły ATZ łączy siły z Kukonem w singlu „Top Of The Top” premiera albumu „ACID MORO” w piątek

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments