O.S.T.R. i jego nowy singiel „FLAM” oraz start preorderu nowej płyty „DIAPORAMA”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „O.S.T.R. – FLAM”

O.S.T.R. z pierwszym od 3 lat solowym albumem! Start preorderu oraz singiel “FLAM”

Wielki powrót O.S.T.R. po 3 latach nieobecności! Utwór “FLAM”, który właśnie pojawił się w sieci, zwiastuje nowy album Artysty, który ukaże się już 12 kwietnia! Preorder DIAPORAMA, bo taki tytuł nosi to wydawnictwo, wystartował właśnie na nowyostr.pl. Wraz z płytą CD w wersji deluxe można zamawiać preorder albumu w wersji winylowej. Wersje deluxe można zamawiać do końca dnia 11 kwietnia, po tym terminie w sprzedaży będzie dostępna jedynie wersja podstawowa, wersja deluxe nie będzie już dostępna! Autorem pełnej identyfikacji graficznej albumu jest agencja Connect The Dots pod przewodnictwem Huberta Błaszczyka!

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Utwór FLAM, który dziś ma swoją premierę, uchyla rąbka tajemnicy co do charakteru muzycznego całego albumu. DIAPORAMA to płyta, którą brzmieniowo i tematycznie umieścilibyśmy pomiędzy “Ja tu tylko sprzątam” oraz “O.C.B.”. Singiel FLAM jest ironiczną opowieścią o tym jak O.S.T.R. był wielokrotnie w latach młodości skreślany przez kolejnych nauczycieli czy wykładowców uniwersyteckich i skazywany na przysłowiowe “kopanie rowów”. Muzykę do utworu stworzył O.S.T.R., mix i mastering wykonał DJ Haem, a klip jest dziełem Huberta Błaszczyka z Connect The Dots!

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Pełna tracklista, goście oraz kolejne single pojawią się wkrótce!

rap/produkcja: O.S.T.R.
mix/master: DJ Haem
video: Connect The Dots https://connectthedots.pl/ / Thunder Cut https://thundercut.pl/

PRZECZYTAJ – Paluch i Słoń nagrali wspólny album „Pośród Hien” sprawdź pierwszy singiel „Jedna Nić”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments