Miły ATZ z premierą singla „Mandala Splash” ponadto ruszył preorder albumu „ACID MORO”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Miły ATZ po dwóch latach od ostatniego solowego albumu, wraca z nowym singlem i preorderem „ACID MORO”, który właśnie wystartował na stronie Def Jam Recordings Poland.

ACID MORO jest największym dotychczasowym projektem artysty, który przygotował dwie długogrające płyty wypełnione zarówno mainstreamowymi gwiazdami, jak i znanymi artystami z polskiego undergorundu.

„Mandala Splash” to singiel rozpoczynający preorder nowego albumu od Miłego. Chilloutowy utwór stworzony do wibracji, wyprodukowany przez samego rapera. „Mandala Splash” przepełniona jest eklektyzmem i mistycyzmem płynącym w każdym dźwięku utworu uspokajającym słuchacza. Teledysk do singla został zrealizowany w Gdyńskim lesie wraz z fanami artysty, a za ten niezwykle klimatyczny obraz odpowiada ICE BOBO.

ACID MORO to album łączący wszystkie style i nurty, w których porusza się ATZ. Całość jest pełna eksperymentów, retrospekcji brzmieniowych do czasów, które wspominamy z łezką w oku. Wszystko to ponownie wniesione na wyższy level razem z topką producentów z Polski oraz UK. Nie zabraknie basowych jechanek, ciężkich hip hopowych bangerów, Gdyńskiego ciepła, organiczności, zwariowanych fristajl rapsów w stylu postUndowym i słodkiego aReNBi dla dziewczyn i wrażliwców.

Wydanie preorderowe zostało zapakowana w mocno dogrzane, konceptualne wizuale od Janka Mazura – jak by wyciągnięte z retrofuturystycznego tripa, po saunie wrzucone w jezioro dzień przed wigilią Bożego Narodzenia. Wersja ACID MORO BOX zawiera, dwie płyty, bonus track/remixy, tajemniczy pendrive, fuego, fiyah zapalaniczkę, palo santo oraz limitowaną wersje poligrafii. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 10.05.2024! 

Zamów Preorder albumu „ACID MORO” na https://defjam.pl/mily-atz

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Młody Korden dołącza do SBM, premiera singla „Perły”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments