Młody Olisadebe i Eliasz w singlu „CCTV” o miejskim monitoringu Londynu

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Młody Olisadebe feat. Eliasz – CCTV”

Młody Olisadebe o miejskim monitoringu Londynu „CCTV”, z gościnnym udziałem wychowanka Asfalt Records czyli Eliasza.

Po gorącym przyjęciu debiutanckiego singla “Hustle”, prezentujemy drugi singiel Młodego Olisadebe, tym razem z gościnnym udziałem Eliasza z Asfalt Records! Ilustracją utworu jest bardzo klimatyczny klip autorstwa Life Media Ent nakręcony w całości na ulicach Londynu z wykorzystaniem ujęć z CCTV czyli systemu monitoringu miejskiego.

CCTV jest rozwinięciem angielskiego skrótu to closed circuit television. Jest to system ściśle współpracujących ze sobą urządzeń, których celem jest monitorowanie oraz rejestracja obrazu z pola detekcji, w obszarze zamkniętym.

Młody Olisadebe to 21-letni raper i producent pochodzący z Poznania. Większość dorosłego życia Artysta spędził w Birmingham oraz w Londynie gdzie mieszka obecnie. Młody Olisadebe przesiąknął tam charakterystycznym, brytyjskim brzmieniem. Będąc jednocześnie raperem i producentem, próbuje przenieść UK drill na polskie realia, rapując w większości utworów po polsku. Artysta zadebiutował w  Asfalt Records w czerwcu 2023 singlem “Hustle”, który zebrał bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. i jego „Mental Clash” w klipie prosto z Islandii

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments