Taco Hemingway ze złotem w preorderze i klipem do „Makarena Freestyle”

Udostępnij
fot. Yan Wasiuchnik

Taco Hemingway ze złotem w preorderze. Ponad 15 tys. zamówionych egzemplarzy “1-800-OŚWIECENIE”

Dobra passa Taco Hemingwaya trwa w najlepsze. W dobę po premierze “Gelato” i “Makarena Freestyle” oraz publikacji klipu do pierwszego z utworów, sprzedało się już ponad 15 tys. preorderowych egzemplarzy albumu “1-800-OŚWIECENIE”. Tym samym już na starcie płyta zdobyła złoty nakład!

Po niezwykle ciepłym przyjęciu wyczekiwanych nowości Taco Hemingway poszedł więc za ciosem. Zaledwie kilka godzin po premierze “Gelato” na YouTube’owy kanał artysty trafił klip do one-take’owej “Makarena Freestyle”. Za reżyserię teledysku odpowiada LPMKJPMR.

Niektórzy stracili już pewnie nadzieję, że kolejne lato przyniesie ze sobą nowy album Taco. Ikona polskiego rapu nie zawodzi jednak fanów, ale zamiast całej płyty publikuje wpierw dwa premierowe utwory. Na nowy studyjny album nie trzeba będzie jednak długo czekać. Preorder (w tym momencie już złotego) albumu “1-800-OŚWIECENIE” dostępny jest na stronie 1-800-oswiecenie.com. Płyta ukaże się nakładem 2020 label, a jego premiera została zaplanowana na 22 września.

“1-800-OŚWIECENIE” zapowiadany jest jako album konceptualny, ale nie w charakterze fabularnym, tak jak było to w przypadku wcześniejszego “Marmuru”. Póki co na platformach streamingowych wylądowały dwa pierwsze utwory z nowej płyty. Maxi-singiel zawiera słodko-gorzkie “Gelato”, a także one take w postaci “Makarena Freestyle”. Oba utwory zostały wyprodukowane przez Rumaka.

Klip do Gelato, autorstwa Igi Lis i Mateusza Dziekońskiego, doczekał się ponad 800 tys. wyświetleń w ciągu doby od premiery.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Mastercard Music przedstawia nowy duet, Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski z singlem „Lustro”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments