Młody raper Kościej rzuca mięsem w singlu „Mięcho”

Udostępnij
fot. Aleksandra Sobol

Młody raper rzuca mięsem w niekonwencjonalnym stylu! chodzi konkretnie o Kościeja i jego singiel „Mięcho”

„Mięcho” to nowoczesne podejście do boombapu, oldschoolowa rytmika spotyka się z przesterowym funkowo-punkowym instrumentalem rodem z płyt „Beastie boys”. Lirycznie mamy do czynienia z żonglerką między brudną braggą a gorzkimi refleksjami, autentyczność spotyka się z techniczną błyskotliwością, czego owocem jest oryginalne podejście do rapu. Owa oryginalność wyróżnia Kościeja na tle rynku, młody raper eksperymentuje i zaskakuje z kawałka na kawałek, nie boi się nietypowych bitów i nowatorskich pomysłów.

Wizualnie klimat utworu ukazuje industrialne, brudne zakątki trójmiasta. Celem było oddać owy „brud” na obrazku, więc ukazano zarówno portowe tereny stoczni jak i obskurne, ozdobione w graffiti gdyńskie blokowiska. Do tego ciekawy, dynamiczny montaż i mamy przepis na bardzo charakterystyczny singiel. Za reżyserię i wykonanie odpowiada ASOlka.

Jest to pierwszy i jedyny numer wydany przed premierą „ZaKrótkaEPka”, która będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych już 29 kwietnia. Na razie można słuchać i wracać do „Mięcha” na youtube, spotify i tidal.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Mia x Totylkoczłowiek i ich nowy singiel „Szczęście”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments