Nastała „ERA47” Oki powraca z singlami „Woda Sodowa” oraz „Wrak”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Woda Sodowa” Oki

W poniedziałek ruszył stream ze studia, a o północy ze środy na czwartek nadeszła “ERA47”, czyli nowa epoka w polskim rapie! OKI od dawna działa z rozmachem, a opublikowana w nocy “Woda Sodowa” potwierdza, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są ani czcze zapowiedzi ani słowa rzucone na wiatr.

Z muzycznym wsparciem @atutowego i filmowym Daniela Jaroszka OKI zainaugurował nowy etap w rozwoju solowej twórczości. Po wysłuchaniu “Wody Sodowej” staje się jasne, że te aspiracje sięgają jeszcze szerzej. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 wchodzi na muzyczny parnas, a “ERA47” ma odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

Nawet superbohaterowie miewają słabsze momenty. Choć może się wydawać, że “to zakazana wiedza jak z Harry Pottera”. W drugim intro do albumu “ERA47” OKI dzieli się opowieścią o poszukiwaniu upragnionego życiowego balansu. “WRAK” to kolejna (po monumentalnej “Wodzie Sodowej”) odsłona współpracy rapera z @atutowym.

“ERA47” to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dwie pierwsze odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

“WRAK” jest drugą częścią filmowego dyptyku, zrealizowanego przez dom produkcyjny Papaya Films. Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek, natomiast za zdjęcia odpowiada Nikodem Marek.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego, który ukaże się już 7 czerwca nakładem 2020 label. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – donGURALesko i jego nowy singiel z albumu „Miejskie Ptaki” czyli „Kevin Sam w Domu”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments