Oki podkręca tempo, singiel „Kaucja” to kolejna odsłona albumu „ERA47”

Udostępnij
fot. kadr z klipu „OKI – KAUCJA”

Muzyczna ofensywa OKIego trwa w najlepsze. Nie minął nawet tydzień od premiery “WODY SODOWEJ”, a do rąk słuchaczy trafia już trzeci utwór zapowiadający album “ERA47”. Singlowa “KAUCJA” wyszła spod ręki producenta bvdy47, odpowiedzialnego m.in. za muzykę do viralowego “JEREMY’EGO SOCHANA”.

“ERA47” to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dwie pierwsze odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

“KAUCJA” to trzeci teledysk, promujący album “ERA47”, który ukaże się dokładnie 7 czerwca nakładem 2020 label. Reżyserem klipu jest Marcin Kuciński.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

Streamingi – https://2020.lnk.to/kaucja

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – „Misja” to drugi singiel promujący album „Ważne Są Rzeczy Ważne” Piha

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments