Oki ponownie łączy siły z Soblem efektem singiel „Ile Lat?”

Udostępnij
fot. Wojtek Koziara

OKI powraca do studia w Lubrzy, gdzie fani artysty mogli śledzić prace nad albumem “ERA47” podczas akcji 47-247. Tym razem jednak nie solo, a w duecie z Soblem, który zadbał o refren w auto-biograficznym utworze “ILE LAT?”. Nowy singiel rapera to sentymentalna, ale (jak zawsze u OKIego) energetyczna retrospekcja do początków przygody z rapem.

“ERA47” to nowa epoka w polskim rapie. OKI od dawna działa z rozmachem, a dotychczasowe odsłony tego projektu dowodzą, że deklaracje o dominacji na hiphopowej scenie to nie są czcze zapowiedzi. Reprezentant OIO i wytwórni 2020 chce odcisnąć trwałe piętno na całej krajowej rap-scenie. I to się może udać, bo OKI ma ku temu wszelkie atuty. Głód sukcesu, ambicję, wyjątkowy skill wokalny czy wreszcie sceniczną energię i charyzmę, które w krótkim czasie wywindowały go do grona najpopularniejszych polskich raperów.

“ILE LAT?” to czwarty klip promujący album “ERA47”, który ukaże się już 7 czerwca nakładem 2020 label. Za muzykę ponownie odpowiada @atutowy, a reżyserem teledysku jest Marcin Kuciński.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

OKI ujawnił też szczegółowy harmonogram zaplanowanych na listopad i grudzień koncertów. Bilety na trasę WE ARE ERA47 TOUR dostępne są na https://era47.goingapp.pl

22.11 Gdańsk/Sopot | Ergo Arena

24.11 Poznań | MTP 5

29.11 Katowice | MCK

30.11 Wrocław | Hala Stulecia

05.12 Warszawa | COS Torwar

12.12 Szczecin | Netto Arena

19.12 Kraków | Tauron Arena

Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/oki47/events

Cyfra: https://oki.lnk.to/ilelat

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – „Czas To Pieniądz” to nowy singiel od Duszyna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments