Oki z premierą klipu do singla „Na Zawsze Małolat” premiera albumu „ERA47” już 7 czerwca

Udostępnij
fot. materiały prasowe

W oczekiwaniu na premierę albumu “ERA47” OKI przyszykował kolejną muzyczną niespodziankę. Tym razem słuchacze mają okazję zapoznać się z utworem o wiele mówiącym tytule “Na Zawsze Małolat”. Za produkcję muzyczną nowego singla ponownie odpowiada @atutowy.

Ten młodzieńczy hymn to jednocześnie beztroskie marzenie o cudownej stop-klatce, która pozwoli na dłużej zatrzymać bezcenne momenty. OKI zdaje sobie sprawę z ulotności chwili, dlatego tym mocniej celebruje wszystkie te wyjątkowe momenty w swoim życiu. A co najważniejsze chce, aby w tej podróży towarzyszyli mu ludzie, którzy od zawsze wspierali jego muzykę.

“Na Zawsze Małolat” to już piąty teledysk promujący album “ERA47”, który na rynek trafi już 7 czerwca. Wydawcą płyty jest 2020 label. Za muzykę ponownie odpowiada @atutowy, natomiast producentem klipu jest Papaya Films.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

OKI ujawnił też szczegółowy harmonogram zaplanowanych na listopad i grudzień koncertów. Bilety na trasę WE ARE ERA47 TOUR dostępne są na https://era47.goingapp.pl

22.11 Gdańsk/Sopot | Ergo Arena

24.11 Poznań | MTP 5

29.11 Katowice | MCK

30.11 Wrocław | Hala Stulecia

05.12 Warszawa | COS Torwar

12.12 Szczecin | Netto Arena

19.12 Kraków | Tauron Arena

Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/oki47/events

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Pierwszy singiel z projektu Def Jam World Tour czyli Waima i Yung Adisz „Obudziłem Się w Bukareszcie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments