Pierwszy singiel z projektu Def Jam World Tour czyli Waima i Yung Adisz „Obudziłem Się w Bukareszcie”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Polski oddział legendarnej wytwórni Def Jam wystartował z nowym projektem, który połączy polską scenę z brzmieniem artystów i producentów na całym świecie!

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie organizowanych przez wytwórnię. Na każdy z nich Def Jam zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji a relacje z wyjazdów można śledzić na social mediach labelu.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour był Bukareszt, gdzie od niedawna działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zostali zaproszeni Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiego rapowego podwórka, którzy na swoich kontach mają pokaźną bibliotekę milionowych numerów a ich najnowsze single cieszą się olbrzymim zainteresowaniem fanów.

„Obudziłem się w Bukareszcie” to pierwszy singiel zapowiadanej głośno akcji, której pierwsze snippety fani mogli usłyszeć w krótkich zapowiedziach w mediach społecznościowych.  To niezwykłe połączenie dwóch młodych talentów trapowej sceny – Yung Adisza i Waimy. Każdy z raperów wniósł do numeru swój niepowtarzalny styl. Utwór na intensywnym bicie Endru, znanego m.in. ze współpracy z IDK, jednym z najciekawszych raperów młodego pokolenia w Rumunii. Brudny, undergroundowy vibe utworu idealnie łączy się w perfekcyjnie hip-hopowym teledysku, którego reżyserią zajął się Hien i który już teraz można go oglądać na kanale Yung Adisza.  

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Miły ATZ z premierą albumu „ACID MORO” sprawdź jak to brzmi !

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments