Onyx na trasie World Tour 2024 w ten weekend zawita do Polski, razem z Snak The Ripperem i Dope D.O.D.

Udostępnij
fot. https://www.facebook.com/events/456612386829612

Trasa World Tour 2024 ekipy ONYX trwa w najlepsze, Fredro i Sticky mają za sobą koncerty m.in. w Bułgarii, Grecji, Rumunii czy Niemczech. Po tych krajach w ten weekend przyszedł czas na przystanek Polska i 3 koncerty w naszym kraju.

Oprócz gospodarzy na koncertach w Wrocławiu, Warszawie i Krakowie zobaczymy na scenie także Kandyjskiego rapera Snak The Rippera oraz Holenderską ekipę Dope D.O.D. No i tutaj trzeba podkreślić że wyżej wymienieni artyści ściśle ze sobą w przeszłości współpracowali.

ONYX, legendarna grupa rapowa znana ze swojego energicznego i agresywnego stylu, będzie headlinerem koncertu. Przygotuj się na ich kultowe hity, takie jak „Slam” i „Throw Ya Gunz”, które sprawią, że tłum będzie skakał i moshował przez całą noc.

Snak The Ripper, kanadyjski raper znany z surowych tekstów i urzekającej prezencji scenicznej. Przygotuj się na zahipnotyzowanie jego intensywnym występem i prowokującymi do myślenia rymami.

Nie zapominajmy również o Dope D.O.D., holenderskim trio hip- hopowym, które zaprezentuje swoją unikalną mieszankę rapu i muzyki elektronicznej. Ze swoimi zaraźliwymi bitami i chwytliwymi hakami z pewnością poderwą tłum do tańca.

Rozkład jazdy koncertowy w Polsce wygląda następująco.

24.05.2024 – Onyx, Snak The Ripper, Dope D.O.D. – Wrocław, Klub Transformator – BILETY
25.05.2024 – Onyx, Snak The Ripper, Dope D.O.D. – Kraków, Klub Kwadrat – BILETY
26.05.2024 – Onyx, Snak The Ripper, Dope D.O.D. – Warszwa, Klub Progresja – BILETY

Wszystkie koncerty ONYX odbywają się w ramach trasy World Tour 2024 poniżej możecie zobaczyć w jakich krajach jeszcze wystąpi ta nowojorska ekipa.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Nadchodzi SIX HEADS TOUR z udziałem mocnego podziemnego składu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments