Peja, DJ Decks i Paluch wystąpią na 25-leciu Hemp Gru w Warszawie

Udostępnij
Hemp Gru 25 lat
fot. @madzialen_na

Peja, DJ Decks i Paluch na 25-leciu Hemp Gru. Legendy poznańskiego rapu na wielkim jubileuszu w stolicy!

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Planowany na jesień huczny jubileusz HEMP GRU to nie tylko gratka dla słuchaczy hip-hopu, ale również doskonała okazja, aby podzielona na co dzień scena rapowa choć na chwilę się zjednoczyła. Nie tak dawno byliśmy przecież świadkami słownych utarczek pomiędzy Peją i Paluchem. Ostatnie lata nie należały również do najłatwiejszych jeśli chodzi o relacje na linii Peja – DJ Decks, współtworzących kultowy poznański skład Slums Attack. Tymczasem całą tę legendarną trójkę poznańskich artystów zobaczymy razem na scenie COS Torwar już 9 października. Warszawski koncert zapowiada się na wieczór pełen klasyki polskiego rapu, gdzie nie może Was zabraknąć.

fot. materiały prasowe

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/266015089254760

Oprócz ujawnionych dotąd gości HEMP GRU zapowiedziało występy jeszcze kilkunastu innych artystów, wśród których są legendy polskiego rapu i najmocniejsze postaci na rodzimej scenie. Personalia kolejnych gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni.

09.10.2023

25 LAT HEMP GRU
Otwarcie bram: 19.00
Start: 20.00

Info:
fb.com/hempgruofficial
@hempgru_official

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Lech Polish Hip Hop Festival & Music Awards 2023 podsumowanie aka relacja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments