OSQAR z muzyczną walentynką w postaci singla „W Tobie Się Zabujałem”

Udostępnij
Osqar
fot. materiały prasowe

W tym roku możemy wrócić do czasów szkolnych, poczuć dreszczyk emocji, bo OSQAR ma dla nas wszystkich walentynkę w postaci nowego utworu – „W Tobie się zabujałem”. 

Artysta Def Jam Recordings Poland nagrał numer ze specjalną dedykacją dla swojej partnerki. Jak sam mówi: to typowy lovesong, idealny dla zakochanych, do puszczenia swojej drugiej połówce w Walentynki„W Tobie się zabujałem” to nie tylko wyraz uczuć OSQARA, ale również kolejny singiel zapowiadający nadchodzący projekt LAST CALL MIXTAPE. 

OSQAR wyjątkowo dobrze czuje się w tematyce miłosnej, ma już w swoim dorobku zeszłoroczny uczuciowy singiel „PUCH”, czy też viralowy „Dla Ciebie”, który osiągnął już ponad milion odtworzeń. OSQAR tymi utworami pokazuje jak bardzo potrafi być wrażliwy na relacje damsko-męskie, otwiera się przed słuchaczami pokazując swoje szczere emocje, doświadczenia – chwile szczęścia i zawody, które spotkały go w relacjach.

ażdy z tych utworów został nagrany w innym okresie, na innym etapie życia artysty. Na najświeższym utworze usłyszymy OSQARa, który przeżywa aktualnie najlepszy czas w swoim życiu, o którym wcześniej mógł tylko pomarzyć. Razem ze swoją partnerką postanowili podzielić się prywatnymi ujęciami, tworząc uroczą video-walentynkę. Produkcją muzyczną zajął się utalentowany, debiutujący producent lampart.

Premiera mixtape’u będący zwiastunem przed oficjalnym debiutem w Def Jam Recordings Poland już w ostatni piątek lutego 23.02.2024. Na LAST CALL MIXTAPE znajdziemy kilkanaście świeżych utworów, nagranych na przełomie ostatniego roku, nieoczywiste połączenia, przekrój emocji i różnorodność stylistyczna, spajającą się w jedną, zaskakującą całość, ukazująca różne wizję młodego artysty.  

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – donGURALesko i premiera klipu z okazji walentynek do singla „Chcę Ci Dać 2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments