O.S.T.R. rusza w „DIAPORAMA Tour” pierwszym gościem na trasie Gibbs

Udostępnij
O.S.T.R. Flam
fot. kadr z klipu „O.S.T.R. FLAM”

O.S.T.R., Asfalt Records i L2L zapraszają na DIAPORAMA TOUR – specjalną, kameralną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości, m.in. Gibbsa! Kolejne ogłoszenia wkrótce!

13/10 POZNAŃ TAMA (gość: GIBBS)
21/10 GDAŃSK PARLAMENT
31/10 KATOWICE P23
03/11 KRAKÓW KWADRAT
25/11 WROCŁAW ZAKLĘTE REWIRY
10/12 WARSZAWA PROXIMA
Bilety na koncerty DIAPORAMA TOUR kupisz TUTAJ

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była pięcioma singlami: FLAM, LEMON, CRISTAL, MENTAL CLASH i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Avi, Dudek P56 i Kabe to kolejni goście którzy wystąpią na 25-leciu Hemp Gru!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments