O.S.T.R. z premierą specjalnego historycznego albumu „XX”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Dziś premiera specjalnego, historycznego albumu O.S.T.R. powstałego we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku! Premiera jest promowana singlem pt. “Tango Porcjarza”, który wspaniale oddaje klimat lat dwudziestych poprzedniego stulecia!

O.S.T.R. we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, stworzył album umiejscowiony w czasie w latach 20. ubiegłego wieku. 31 maja, w dniu premiery albumu odbędzie się jedyny, wyjątkowy koncert z tym materiałem, w ramach odbywającego się w gdańskim muzeum Festiwalu Kultury Utraconej.

Album XX przenosi odbiorców do rzeczywistości dwudziestolecia międzywojennego. Oczami O.S.T.R. odbiorcy zobaczą ówczesną kulturę, sztukę, technikę, doświadczą rozkwitu życia nocnego, rozwoju kina, muzyki i dźwięku. W oprawie muzycznej nie zabraknie charakterystycznego dla artysty wielopoziomowego brzmienia, przeplatających się stylów muzycznych z jazzem w tle oraz instrumentów z epoki. Teksty utworów zostaną urozmaicone charakterystycznymi dla lat dwudziestych zwrotami. 

Album XX jest muzyczną opowieścią o ludziach tamtych czasów, o życiu z perspektywy zwykłego człowieka. Lekcją historii, której nie zapisano w książkach. Będzie jednocześnie muzyczną ucztą dla fanów, podczas której nie zabraknie stylu OSTR.

Preorder albumu XX trwa na ostr.shop – https://ostr.shop/product/38367-ostr-xx-cd

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Łysonżi & Kuba Knap i nowy singiel „A Teraz Patrz” gościnnie Eldo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments