Otsochodzi z premierą albumu „TTHE GRIND”

Udostępnij
Otsochodzi Luty
fot. materiały prasowe

Piątek 5 kwietnia przejdzie do historii jako data premiery nowego albumu Otsochodzi. “TTHE GRIND” to szósty studyjny longplay w dorobku warszawskiego rapera. I zdecydowanie jedna z najmocniejszych i najbardziej dopracowanych płyty w dorobku reprezentanta OIO i club2020.

TTHE GRIND” to kwintesencja stylu, który Otsochodzi mocno cyzelował przez ostatnie lata. Dynamiczny i technicznie zaawansowany rap, podany z dużą dozą pewności siebie i własnego skilla, a do tego zaserwowany w bardzo przystępnej i świeżej formule.

Cyfra/Streamingi: https://2020.lnk.to/tthegrind

Ostatnie lata i miesiące wyraźnie służą Otso. Młody Jan uzupełnił zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje. Na nowym albumie Otso usłyszycie zarówno monumentalne osiedlowe hymny czy kreślone pewną ręką trapowe bangery, jak też utwory skłaniające do głębszej, wielowątkowej refleksji. Renesans Otsochodzi trwa bowiem w najlepsze. Nowy solowy album reprezentanta OIO i club2020 ukazał się nakładem 2020 label. Po zamówienia i szczegółowe informacje zapraszamy na WWW.TTHEGRIND.COM.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – stickxr zapowiada muzyczną wiosnę singlem „Uczucia”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments