stickxr zapowiada muzyczną wiosnę singlem „Uczucia”

Udostępnij
fot. @wikaafotos

Jedna jaskółka nie czyni wiosny, ale co jeśli na niebie pojawia się ich więcej? Nie dalej jak dwa tygodnie temu stickxr zaliczył mocny feat w “Wodzie księżycowej” Kubiego Producenta. Wspólny występ z bambi i Fukajem to była jednak tylko rozgrzewka. Do sieci trafiły bowiem “Uczucia”, czyli pierwszy od prawie roku solowy singiel artysty.

Powiało świeżością i zdecydowanie warto czekać na więcej. Singlowe “Uczucia” utrzymane są w klimacie pogodnej melancholii i zręcznie uderzają w całą paletę refleksyjnych tonów. W takiej stylówce stickxr brzmi bardzo naturalnie. Czuć, że producenci utworu, czyli ErrBits i KaCeZet dobrze spełnili swoją rolę, a odpowiedzialne za teledysk Weronika Biniek @wb_sobie i Kami Cesarska @kamcikkk ubrały go w intensywne wiosenne barwy.

Artystyczna przygoda stickxra rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy wraz z kolegą nagrał dla żartu piosenkę o Minecrafcie i szybkich samochodach. Od razu jednak poczuł, że muzyka sprawia mu wiele radości. W pierwszej kolejności skierował uwagę na rap, ale za namową przyjaciół zdecydował się na bardziej melodyjne i śpiewane utwory. Owocem tych dokonań był pierwszy samodzielny track o tytule „Zima”. Od tego czasu śpiew stał się jego głównym środkiem wyrazu.

Pierwszym przełomem w jego karierze okazał się żartobliwy utwór „Hej”, który nieoczekiwanie stał się wiralem, a popularność młodego artysty nabrała rozpędu. Wkrótce stickxr opublikował kolejne przebojowe piosenki, takie jak “domek na drzewie” czy “Diss na Miłość”.

Obecnie stickxr jest obiektem zainteresowań wszystkich majorsów w Polsce, ale konsekwentnie pozostaje niezależnym artystą. Jego kanał na Spotify ma już 220 tys. słuchaczy, a solowe numery przekroczyły 20 mln odsłuchów. W maju 2023 roku został wyróżniony przez Spotify w akcji RADAR, jako jeden z najbardziej obiecujących młodych twórców. Pod koniec 2024 roku ma się wreszcie ukazać jego debiutancki album.

Streamingi – https://stickxr.lnk.to/uczucia

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Pełna wersja albumu „TAXI” tria Łona x Konieczny x Krupa już na streamingach

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments